Coin Borsasında Halk Devrimi MANDARİN

 

Bir kripto dönüşüm borsasının Halk tarafından yönetildiğini düşünmek heyecan verici.Bu  borsa hayata geçtiğinde elde ettiği kârların yüzde yüzünü token sahipleri arasında paylaştıracak.Borsa üzerinde alınacak kararlar token sahiplerine sorulacak ve akıllı sözleşmeler ile oylama yapılacak.Oylama sonucunda kararlar verilecek.Bu sayede Mandarin'i token sahipleri yönetmiş olacak.Mandarin'de 1.000.000 token olacak borsadan elde edilen gelirler 1.000.000'a bölünecek ve token sahiplerine hisseleri oranında paylaştırılacak.10.000 token ve üzerinde yatırımı olan yatırımcılar,yöneticilerlerle iletişim ve istatistikleri görme yetkisine sahip olacak.

Mandarin piyasaya girdiğinde ilk 3 ay sıfır komisyon uygulayacak.Sonraki 3 ay %0.05 , sonraki 3 ay %0.1 komisyon uygulayarak piyasada büyümeyi hedefliyor. Ayrıca, küçük ve orta ölçekli işletmelerin traderlarına sadık bir ödül programı da olacaktır.En önemli konulardan biri güvenlik,Mandarin  özel buluta günlük otomatik yedekleme yapacak Dünyanın her bölgesinde olabilecek 5 yerde yedekli bir yapı olacak.Mandarin'in yüzde 35'inden fazlasına sahip olmadan para transferi izni verilmiyor.

ICO süreci 29 Ağustos 2017'de başlayacak 29 Eylül 2017'de sona erecek.MNT bir ERC20 tokendır.Toplam token 1.000.000 Mandarin tokeni , ICO'da bu tokenlerin 700.000 tanesi satılacak.

Yol haritası grafiği aşağıda paylaşılmıştır.

Bu güzel projeye erken katılmanın fiyat açısından faydaları olacak.ICO başlangıç tarihi olan 29  Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında yatırım yapılırsa %25 bonusa hak kazanılıyor.Aşağıda ICO bonus tarihleri yer almaktadır.


 

 

Proje hakkında daha detaylı bilgi dökümanı için lütfen http://www.mandarin.top/whitepaperENG.pdf sayfasını ziyaret ediniz.

Projenin ana sayfası için lütfen http://www.mandarin.top sayfasını ziyaret ediniz.

 

 

One Response to “Coin Borsasında Halk Devrimi MANDARİN”

  1. ermi

    Ağu 28. 2017

    Güzel bir projeye benziyor

    Reply to this comment

Leave a Reply